A tişört baski , son on yılda düşünülebilecek her fırsatta çok popüler bir trend haline gelmiştir. Ve neden olmasın, sonuçta? Bugüne kadar insanlar yine de her gün t-shirt ve giysiler kullanıyorlar. İnsanlar katıldıkları olaylar için bir hatıra eşyası olarak özel bir tişört giymeyi severler veya ait oldukları grubu temsil etmeyi severler. İşte tişört baskı amaçlı bazı örnekler.

Hediye cüzdanı

Benzersiz ve özel hediyeler günümüzde en çok takdir edilen hediye çeşididir, çünkü insanlar doğal olarak çoğu insanın sahip olmadığı, eşsiz bir şeyleri olan şeyleri istemektedir. T-shirt’ü hediye olarak basmak, doğrudan giysi (DTG) baskı makinesi gibi yeni baskı teknolojisini kullanmaktan çok kolay. Benzersiz hediyeler için en çok tercih edilen tasarım, özel hediyeler için kısa ve basit bir mesajdır. İnsanlar onları seviyor!

Bantlar için T-Shirt Baskısı

Tahmin etmeniz neredeyse kolay, ama yine de halledeceğiz. Her bir grup, rock ve roll ya da değil, kendi özel tişört baski satılık olmalıdır. İster inanın ister inanmayın, bu sınırlı sayıda grup t-shirtleri bazı çevrimiçi açık artırma sitelerinde binlerce satıldı. Hayranları favori grupları için gösterdiğiniz heyecanı gösterebilirler; bu bir takdir işaretidir ve bunu bir madalya gibi giyerler. Sağal var mı?

Aile toplantıları için basılmış tee

Biliyorum, bazılarınız bu fikri o kadar beğenmeyebilir. Şahsen, küçük bir baba olduğum zaman bu tür bir t-shirt giymekten utanıyorum. Her neyse, tema parkında harika bir aile birleşimi, vesilesiyle özel basılı bir t-shirt olmaksızın nasıl olurdu? Önce gömleğini gördünüz ve üzerinde güzel bir grafik ve yazı tipi bulunduğu zaman ne kadar harika olduğunu anlayabilirsiniz.

İş için Gömlek Baskı

Doğru – iş ve kar için tişört bile yazdırabilirsiniz. EBay ve Etsy gibi çevrimiçi pazarda bir çok t-shirt satıcısı bulabilirsiniz. Yenilikçi tişörtler her zaman favori, özellikle de en sevdikleri siyasi düşüncelerini desteklemek isteyen internet alıcıları için. Gömlekleri satış için toplu halde bastırırken, herhangi bir cümle veya akıcı bir slogan düşünün ve ardından fikrinizi desteklemek için bazı resimler ekleyebilirsiniz. Uygun tasarım T-shirt’le, hiç kâr sağlamamak zordur!

Spor Gömlek Baskısı

Sporla ilgili gömlekler çok popüler. Her takım veya spor turnuvası, seviyesinden bağımsız olarak, kendi tişört baski basılmış olması gerekir. Tıpkı bir grup ya da müzik hayranları gibi, spor paketi genellikle en sevdikleri takımın desteğinin bir işareti olarak her tür kıyafet giymeyi sever. Takım logonuzu olabildiğince büyük bastırın ve çevrenizdeki insanlara giymenin gerçek gururunu gösterin.

Bu fikri kabul ederseniz, web sitemizde kendi özel tişörtünüzü tasarlama hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Yeni Design Lab özelliğini deneyin ve kendi özel tişörtünüzü hazırlamaya başlayın.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s