Binlerce kişi tişört baskılı her yıl. Şirketler için bu seçeneği ve takımlar yıpranan markalı giysi boost marka görünürlüğü ve farkındalığını arttırın. Özel insanlar özel tişört baskı ile kendi benzersiz tasarımlar, özel hediyeler ve hatta bir dizi t -tişört eğlenceli olaylar gibi kına ve sap partiler. Spor takımları da bu hizmeti sağlamak için tüm ekip aynı katılırken, çeşitli etkinlikler.

Zaman özel  tişört baskı, belirli bir sayıda farklı baskı seçenekleri. Bir kez, seçtiğiniz t-shirt, rahat, renk, size, ucuz özel tişört baskı çözümü, gereksinimleri ve bütçe.

İlk seçenek, bir çoğu insan farkında, ekran baskı. Ekran baskı için idealdir büyük ölçekli siparişleri ve yardımcı olabilir, fiyat, her zaman düşük. Muhtemelen en ucuz seçenek olduğunda, özel tişört baskı. Bu seçenek tasarım baskılı doğrudan t-shirt.

Ekran baskı, her renk ayrı özel ve yüksek teknoloji baskı ekipmanı. Ayrıca, tişört, ekran baskı de diğer giyim, gibi, şapka, çanta ve daha fazlası. Bu düşük maliyetli bir çözüm olan ve hiç bir şey yapıştırılmış veya işlemeli, forması, nedeniyle, baskılı, doğrudan tasarım.

Olumsuz yanı ise önerilir. Bir ışık renkli t-shirt, tasarım gerçekten standları, bu ucuz özel t-shirt çözümü.

Bir sonraki seçenek, vinil baskı. Vinil baskı, popüler bir seçenek olarak, tasarım, herhangi bir renk t-shirt kullanım kolaylığı. Bunun yerine, doğrudan baskı, malzeme, bu seçeneği yazdırır ve tasarım bir vinil kağıt, kesme, boyut ve ardından üzerine kalmış.

Vinil, mükemmel bir çözüm için daha küçük siparişler ve güçlü ve dayanıklı. Buna ek olarak, renk gerçekten ayakta ve canlı. Bunlar, baskılı ve hemen kullanıma hazır, bu hızlı bir döngü çözümü siz çalışma için bir çok sıkı.

Son olarak, nakış. Nakış, mükemmel bir seçim isteyen şirketler için yüksek kaliteli bir tasarım, yapılan son. Söz konusu olduğunda, ucuz özel tişörtler, nakış, muhtemelen en pahalı seçenek ve mükemmel baskı bir logo veya amblemi bir t-shirt, ama iyi değil ve daha büyük tasarımlar için. Eğer isterseniz, ön veya arka bir öğe baskı, ardından bu seçenek olarak, her diş.

Nakış harika bir seçenek olarak şirketler sunar üç boyutlu kaplama, uzun ömürlü, dayanıklı ve dikilmiş. Bu da, yüksek ses yıkama, aşınma, kabuğu veya yırtılma.

Ne zaman, hangi seçeneği için özel tişört baskı, bu iyi bir fikir tanımlamak kim, madde, ne sıklıkla bu yıpranmış ve soluk ve ne beklediğiniz. Eğer ekibi yalnızca aşınma ve t-shirt bir ya da iki kez, daha sonra ekran veya vinil baskı için ideal, ancak çalışanlar olarak, madde beş gün bir hafta sonra için biraz daha pahalı nakış kaplama, tik, tüm kutuları ihtiyaçlarınızı karşılamak için.

Reinspire, Birleşik Krallık tabanlı tişört baskı sorumlusu. Bu kurulan şirket üzerinde odaklanır sağlayarak, müşterileri için en yüksek kaliteli tişört ve baskı ve mümkün olan en iyi fiyatlar. Şirket her şeyi sunar, t-tişört, polo tişört, çantaları ve daha fazla. Bu Cardiff şirket ekran sunar ve vinil baskı çözümleri, nakış seçenekleri, catering tüm müşteri gereksinimleri. Reinspire düşene kadar sağlam bir itibar, t-shirt baskı sektöründe uygun fiyat, kalite ve fiyat. Bu şirketlerin tüm müşterilere bir tişört daha büyük siparişler özel müşteriler, spor takımları, şirketler ve çok daha fazlası.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s