Eğer aradığınız alternatif bir pazarlama stratejisi, yüksek olmalıdır kullanmayı Özel tişört baskı. Özel bir tişört bir madde herkes sever.
Sizin de bir kalem (daha sonra büyük olasılıkla kaybolur) ya da özel t tişört özel marka ve tek bir tür var mı? Eğer logo baskılı bir t-shirt ve gerçekten akılda kalıcı bir slogan baskılı, arka insanlar uğultu, kapı,. Eğer fiyat bir iki ay baskı reklam maliyeti toplu özel baskılı t tişört olduğunu göreceksiniz, çok daha fazla. Bir baskı reklam sadece kalıyor dolaşımı belirli bir süre özel bir t forması, geçen uzun bir süre için. Başka bir büyük avantajı, insan olmayacak yalnızca size ihtiyaç. Onlar size zaman ve tekrar tekrar. Bu, adı stick, unutmayın!
, Özel tişörtler ve bunları bir trade show. Hatta bunları bir geçit. Hatta insanlar bilmiyorum kim şirket, bir gömlek çünkü t tişörtleri altın gibi insanların. Insanlar gurur aşınma şey saldırılarına dikkat ve onlara bir güzel tasarlanmış t-shirt olacaktır. Bunu da bir çok para almak gerçekten harika tasarlanmış t-shirt ya. A t forması, tasarlanmış ve daha az renk, sonra çoğu kişi bence ve hala aynı etki ve bazı durumlarda daha fazla.
, Özel baskılı t tişört diğer yolları. Gerçekten istediğiniz kişi satmak sizin için. Bir şirket forması her bir çalışan ve bunların satış insanlar. Kişi ilgi, yaklaşım, çalışanlarınız, yıpranan bir tişört. Tren, çalışanlarınızın satış, servis. Onlar için tam teşekküllü satış kişi ancak bir bilgili personel göndermek potansiyel umutları. Potansiyel müşteri bu yaklaşım, çalışan, henüz bir özel baskılı t forması, adı üzerinde.
Puanlarınızı pazarlama dolar bilinçli ve farklı düşünün özel tshirts.
Biz 10 yıllık deneyim kaliteli özel ekran yazdırma. Özel tişört baskı online tasarım programı tasarlanmış size para harcama bir grafik sanatçısı özel bir t-shirt tasarımı. Siz tasarımı kendi t tişört, polo tişört, ter tişörtler, kendi tişörtleri, depo ve daha fazla… Yoksa, 100’ün tasarım şablonları ile çalışma veya kendi tişört tasarımı özel t-shirt baskı işi. Biz 1000’ün, küçük resimler görüntü özel logo tasarlamak ve yaratmak için mükemmel bir T-shirt için olay. Özel Baskılı tişörtler, eğlenceli ve kolay, T Tasarımcısı. Özel tişört
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s